Bezpłatna konsultacja

Masz pytania?

Nie trać cennego czasu, skorzystaj z bezpłatnych konsultacji i uzyskaj w krótkim czasie konkretne odpowiedzi. Darmowe konsultacje to kilkuminutowa, niezobowiązująca rozmowa, podczas której nasz zespół odpowie na wszelkie Twoje pytania i wątpliwości. Wystarczy, że zostawisz swój numer telefonu oraz określisz temat rozmowy. Oddzwonimy w uprzednio ustalonym i dogodnym dla Ciebie terminie.

Jak wygląda konsultacja w kolejnych krokach?

  • Pierwszym krokiem po wypełnieniu formularza będzie kontakt z naszego biura w celu doprecyzowania szczegółów rozmowy i ustalenia dogodnego terminu rozmowy.
  • Następnie skontaktuje się z Tobą dedykowana osoba, która posiadając odpowiednią wiedzę i doświadczenie, postara się w sposób merytoryczny odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania. Jeśli zdarzy się sytuacja, że na któreś z pytań nie będzie znała odpowiedzi, na pewno wróci do Ciebie z kompletem informacji po konsultacji z całym zespołem.

Widzisz jakie to proste?

Nie zwlekaj dłużej i skontaktuj się z nami. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc. Pamiętaj również, że w każdej chwili możesz zapisać się na nasz newsletter i otrzymywać najświeższe informacje o produktach, naborach na fundusze unijne czy ofertach
specjalnych.

Formularz Kontaktowy

czytaj dalej Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale też niezbędne do nawiązania z Państwem kontaktu za pomocą formularza kontaktowego. Administratorem Państwa danych osobowych jest Tomasz Staniszewski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą CTS CONSULTING Tomasz Staniszewski. Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo znaleźć w naszej "Polityka Prywatności".

Jak do nas trafić?

Adres:
Staniszewska Finanse
ul. Górnośląska 11
62-800 Kalisz