O Nas

Nasza Firma to Ludzie

Firma

Jesteśmy niezależną firmą, działającą na rynku finansowym nieprzerwanie od ponad 15 lat. Posiadamy bogate doświadczenie w finansowaniu, kredytach hipotecznych, gotówkowych, firmowych i samochodowych. Swoją ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, segmentu małych, średnich firm i dużych korporacji. Dostarczamy dedykowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta innowacyjne rozwiązania finansowe.

Zróżnicowane potrzeby naszych Klientów są dla nas inspiracją do tworzenia nowych rozwiązań i ciągłego doskonalenia standardów. Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kompetencje sprawiają, że zapewniamy  rozwiązania finansowe wpływające na podniesienie jakości i bezpieczeństwa, przy jednoczesnej oszczędności nakładów finansowych.

Zespół

Staniszewska Finanse tworzą ludzie. Troszczymy się o interesy naszych klientów. Zależy nam, by wszelkie prowadzone przez nas działania cechowały się wysoką jakością i niezawodnością. Pracownicy naszej firmy o zróżnicowanych profilach akademickich i doświadczeniu zawodowym dbają o to by znaleźć dla Państwa najlepsze rozwiązanie.

Opinie

testimonial (1)

Polecam firmę Staniszewska Finanse, korzystam z jej usług z czego bardzo się cieszę i żałuję tylko, że tak późno ją poznałam. Firma bardzo rzetelna, odpowiedzialna, uczciwa, godna polecenia. Usługi na najwyższym poziomie, koleżanka poleciła mi tą firmę, a ja teraz polecam ją dalej.

Kamila Skowrońska

PPHU Smak Natury
testimonial (1)

Paniom w biurze bardzo dziękuję za wyjątkowe, profesjonalne i kompetentne załatwienie mojej sprawy. Ich wyjątkowe zaangażowanie i pomoc, a najważniejsze zasługują na podziękowanie co czynię z pełną odpowiedzialnością.

Włodzimierz Leszczyński

WIKLOGISTIC
testimonial (1)

Profesjonalna obsługa, szybko i sprawnie, indywidualne podejście do klienta i szybkie działanie pomocowe. Polecam jak najbardziej.

Julian Jaszek

Transport Osobowy
testimonial (1)

Bardzo dziękuję paniom w biurze Staniszewska finanse za profesjonalną obsługę, rzetelne doradztwo i pomoc w uzyskaniu finansowania. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam współpracę z firmą Staniszewska finanse.

Bałch Albert

FHU Elektryk

Współpraca

Lokalizacja