Kariera

Dołącz do zespołu Staniszewska Finanse

Dołącz do zespołu Staniszewska Finanse i otwórz się na nowe możliwości zawodowe. Z nami możesz realizować swoje ambicje w branży doradztwa finansowego. Naszą misją jest zapewnienie usług finansowych na najwyższym poziomie oraz prowadzenie działań cechujących się wysoką jakością i niezawodnością, dlatego stawiamy na stały rozwój naszych pracowników. W Staniszewska Finanse dbamy ponadto o przyjazną atmosferę i dobre relacje interpersonalne.

Dlaczego warto pracować w Staniszewska Finanse?

  • Mamy stabilną pozycję na rynku i cieszymy się zaufaniem wciąż rosnącej grupy klientów.
  • Dbamy o rozwój naszych pracowników poprzez dostęp do rozmaitych szkoleń branżowych i zdobywanie nowych doświadczeń.
  • Nasz zespół to osoby o zróżnicowanych profilach akademickich i doświadczeniu zawodowym, którzy są ekspertami w różnych dziedzinach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najlepsze rozwiązania i realizować ich niestandardowe potrzeby.
  • Naszym pracownikom oferujemy wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności.

Jeżeli

  • jesteś otwarty na nowe możliwości
  • nie obawiasz się wyzwań
  • stawiasz sobie ambitne cele i dążysz do ich realizacji
  • chcesz dołączyć do naszego zespołu i współuczestniczyć w rozwoju firmy

To wyślij CV na adres e-mail: biuro@staniszewskafinanse.pl, z tytułem: “Praca w Staniszewska Finanse”. Jeśli Twoje kompetencje będą zgodne z profilem poszukiwanego przez nas pracownika, skontaktujemy się i zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną.

Do każdej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie.

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Staniszewska Finanse z siedzibą w Kaliszu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Informujemy, że Administratorem danych jest z siedzibą Tomasz Staniszewski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą CTS CONSULTING Tomasz Staniszewski, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Rozwoju, pod adresem ul. Morelowa 42 Szałe, 62-860 Opatówek, NIP: 6181159396, REGON: 250843087. W sprawie swoich danych osobowych możesz skontaktować się z nami za pomocą:

  • poczty elektronicznej: biuro@staniszewskafinanse.pl
  • telefonu: +48 602 554 454

Dane osobowe zbierane są dla potrzeb procesu rekrutacji na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Zakres podanych danych określony został przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych i jest obowiązkowy. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji a także zabezpieczeń przed ewentualnymi roszczeniami (nie dłużej niż 24 miesiące od zakończenia procesu rekrutacji), a w przypadku Pani/Pana dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji – przez okres 24 miesięcy lub do ewentualnego cofnięcia zgody.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Współpraca

Lokalizacja